Головна >

Правова інформація

Правова інформація

Відвідавши даний сайт, ви приймаєте всі умови Інтернет-сайту компанії Moulinex, наведені нижче.

1. Інформація, що міститься на даному сайті, розроблена і може бути використана тільки в особистих некомерційних цілях. Приймаючи до уваги зазначений дозвіл, ви погоджуєтеся з тим, що будь-яка скопійована з сайту інформація зберігає авторське право власника, його товарний знак та інші вказівки на авторську належність, передбачені в цьому повідомленні. Будь-яке несанкціоноване використання матеріалу може потягти за собою штраф або відшкодування збитку, в тому числі і у зв’язку з порушенням прав на товарний знак, авторських прав, та прав на конфіденційну інформацію.

2. Усі товарні знаки, знаки обслуговування та логотипи, що містяться на даному сайті, є зареєстрованими або незареєстрованими знаками компанії Moulinex та її родинних компаній. Інформація, що міститься на даному сайті, не може тлумачитися або розумітися як відмова від прав або, навпаки, як надання ліцензії або права на використання патенту чи знака без письмового дозволу власника знака.

3. Інформація, що міститься на даному сайті, представлена «як є» без прямо обумовлених та таких, що маються на увазі, гарантій, включаючи гарантії комерційної придатності, відповідності, придатності для певної мети і не порушення прав.

4. Компанія Moulinex зберігає за собою право без попереднього повідомлення в будь-який час вносити зміни в інформацію, матеріали, обладнання, технічні характеристики, модельний ряд, а також в дані про наявність продукції.

5. MOULINEX НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ ЗБИТКИ ТА ШТРАФИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ДОСТУПОМ, ПОСИЛАННЯМИ НА ДАНИЙ САЙТ АБО ЙОГО ВИКОРИСТАННЯМ.

6. Даний сайт може бути пов'язаний через посилання з іншими сайтами, які не підтримуються компанією Moulinex. Компанія Moulinex не несе відповідальності за зміст подібних сайтів, посилання на дані сайти не означають поручительство або рекомендацію з боку Moulinex. Компанія Moulinex не контролює і не керує змістом даних сайтів і не несе відповідальності за будь-які можливі наслідки їх використання.

Доставте, будь ласка, Ваш вироб в один з уповноважених сервісних центрів. Інформацію про сервісну мережу Ви можете знайти на нашому інтернет-сайті.

Гарантійний термін два роки з дня продажу. Будь ласка, зберігайте товарний чек, підтверджуючий дату покупки.